5 Eylül 2009 Cumartesi

Şibilip

Selam öncelikle. Hm hm ne desek akşam konser var Kardeş Türküler'in "Dünya Barış Günü" adı altında. Çankaya Belediyesi düzenliyoreymiş. İyi olacak benim için. İki hoplar rahatlarım.

Hocam müzik dinlerken halden hale geçen bir insanım. Floyd'dan bir Speak To Me Breathe dinlerken gayet içli olabiliyorken ardından gelen Everybody Dance Now anında kıpır kıpır yapabiliyor beni. Demiştim ya şarkılarda yaşıyorum ben. Hakkaten de öyle. Neyse..

Geçen gittim Adana'ya kayıt oldum. Ben de bir üniversiteliyim! Ööhöm. Tabiri caizse eşşek gibi çalışmalıyım. Üniversitede kalmak istiyorum. Hoca falan olayım. Zorlu bir dönem olacak ama güzel de olacak! Bu arada kebabın tadı hala damağımda. Orada çok pis bir yiyici olacağım. Yeni insanlarla tanışacağım. Ama dikkatli olmalıyım. Güvenmek olmaz öyle pat diye diiiğ mi gı?

Ve işte çalışacağım. Sadece iki gün :D. 70 lira cepte. Şeker, çikölata satıcam. Satabilirim umarım. Başıma üşüşmese millet şöyle sırayla gelseler ben de onları ikna etsem " Aaeeöö buyrun gerçekten çok güzel kokolinler bunlar" gibisine. Ama bilemiyor insan. Yorulacağız ama olsun. Deneyim olur benim için.

Ben uzayayım hafiften. Arada uğruyorum görüyorsun ki. Başın boş değil yani.
Baybaaay!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder